logo_film2

PRODUKCJA FILMOWA

W NoxMedia tworzymy filmy od początku do końca - zaczynając od konceptu scenariusza, przez storyboarding, organizacje planu, realizację zdjęć aż po montaż i postprodukcję obrazu i dźwięku.

Na każdym etapie produkcji ściśle współpracujemy z klientem by poznać jego wizję i wymagania. A wszystko to by ostatecznie stworzyć film z którego wszyscy będziemy mogli być dumni.

logo_foto2

FOTOGRAFIA

Zaufaj naszym fotografom i zrealizuj z nami sesję zdjęciową. Profesjonalna fotografia produktowa, która odświeży Twój sklep internetowy, zwiększy sprzedaż i wyróżni Cię na rynku. Zadbaj o swój wizerunek - dzięki fotografii biznesowej. W NoxMedia zrealizujemy każde wyzwanie fotograficzne - wykorzystując nasze lata doświadczenia, profesjonalny sprzęt oraz Twoją wizję.

logo_anim2

ANIMACJA

Animacje są jednym z ciekawszych sposobów promocji. Atrakcyjna forma przystępna zarówno dla dojrzałego odbiorcy, jak i dla młodszych widzów sprawia, że animowane filmy reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością.

Tworzymy w pełni animowane filmy lub produkcje zawierające animowane elementy, które uatrakcyjniają przekaz.

logo_serw2

SERWIS - PRODUKCJA I POSTPRODUKCJA

Nasi specjaliści i nasz sprzęt - dla Ciebie.

Masz materiał, który wymaga postprodukcji?
Potrzebujesz doświadczonego operatora, który zrealizuje nagranie?
A może potrzebujesz wynająć sam sprzęt?

Skontaktuj się z nami!

logo_dron2

FILMY I ZDJĘCIA Z DRONA

Ujęcia z drona to już standard w profesjonalnej obsłudze video oraz foto. W NoxMedia zapewniamy zdjęcia oraz nagrania z drona w najwyższej jakości 4K.

Lata doświadczenia, wyszkoleni operatorzy oraz wysokie umiejętności techniczne sprawiają, że zwiedziliśmy spory kawałek Europy z naszymi dronami - realizując materiały dla dziesiątek firm! Zaprezentuj swoją markę - z lotu ptaka.

ZOBACZ NASZ SHOWREEL